ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Canon Connect Station CS100 - sieciowy dysk dla fotografów

2015-01-05
1 komentarzy
18
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Canon Connect Station CS100 - sieciowy dysk dla fotografów
Canon zaprezentował Connect Station CS100, urządzenie do przechowywania danych, które umożliwia przeglądanie oraz udostępnianie plików

Connect Station CS100, nowe urządzenie firmy Canon, to sieciowy dysk o pojemności 1 TB z wieloma funkcjami przeznaczonymi dla miłośników fotografowania i filmowania. Dzięki łączności NFC, wszystkie fotografie i filmy mogą być importowane za pomocą jednego przycisku bezpośrednio z aparatów i kamer Canon do nowego urządzenia jakim jest Connect Station CS100. Zdjęcia można także przesyłać do Connect Station CS100 z szerokiej gamy urządzeń za pomocą kabla USB, bezpośrednio z karty pamięci lub przez przeglądarkę internetową korzystając z dostępu do Wi-Fi. Tym samym pozwala to w prosty sposób zebrać wszystkie fotografie i filmy w jednym miejscu.

Connect Station CS100 można podłączyć do telewizora za pomocą złącza HDMI. Do szybkiego przeglądania zasobów można skorzystać z łączności bezprzewodowej na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze i wyświetlać fotografie za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Connect Station CS100 pozwala również z łatwością organizować zdjęcia i tworzyć katalogi multimediów na ekranie telewizora – korzystając z dedykowanego pilota na podczerwień można wyświetlać zasoby według daty i tworzyć albumy tematyczne.

Z kolei poprzez aplikację CANON iMAGE GATEWAY można w prosty sposób udostępniać zapisane na CS100 zdjęcia i filmy w najpopularniejszych mediach społecznościowych, a także przesyłać je do aplikacji irista – platformy typu "cloud" do zarządzania multimediami firmy Canon. Można także przesyłać całe albumy w pełnej rozdzielczości do innego urządzenia CS100. Z kolei, aby wydrukować zapisane zdjęcia wystarczy drukarka obsługująca standard PictBridge i łączność Wi-Fi.

Cena Connect Station CS100 ma wynosić około 300 dolarów.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl