ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Islandia geotermalnie - plener i warsztaty fotograficzne

2016-05-31
4 komentarzy
24
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Islandia geotermalnie - plener i warsztaty fotograficzne
Arkadiusz Makowski i Paweł Krok zapraszają na niezapomniane warsztaty fotograficzne w krainie ognia, lodu, wody i skał!

Islandia - kraina różnorodności – zaskakuje już na pierwszy rzut oka. Podróżnych, wysiadających na lotnisku w Keflavíku, wita silny wiatr. Czarne, wulkaniczne skały sięgające po horyzont, wyrzuty pary z gejzerów, unoszący się w powietrzu zapach siarki. To tu ścierają się płyty tektoniczne, a wybuchy wulkanów wstrzymują ruch lotniczy. Ale to również tutaj złota godzina rozciąga się przyjemnie w dłuuugie złote godziny tak pożądane przez fotografujących.

Bezpośrednie sąsiedztwo surowych skał i zielonych darni ścielących się na klifach, sprzeczki w koloniach maskonurów, owce wyskakujące na drogi to widoki, których nie ujrzycie nigdzie indziej. Na niezapomniane warsztaty fotograficzne w krainie ognia, lodu, wody i skał zapraszają Arkadiusz Makowski i Paweł Krok. Pod okiem tych dwóch doświadczonych fotografów w ciągu 7 dni, będzie można odwiedzić najbardziej urokliwe zakątki Islandii. Dowiedzieć się wszystkiego o swoim aparacie i technikach fotografowania, wpływie światła na fotografię, zasadach kompozycji i budowania obrazu.

Z tej wyprawy każdy uczestnik wróci bogatszy o moc wrażeń i niezliczoną liczbę kadrów, które w pełni oddadzą klimat tej niezwykłej, wulkanicznej wyspy.

Uczestnictwo w warsztatach kosztuje 5480 zł + bilet lotniczy. W cenę wliczona jest fotowyprawa na wieloryby i orki! Wyznacznikiem uczestnictwa jest kolejność zgłoszeń, ale liczba miejsc jest ograniczona. Wylot 20 czerwca. Formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółów na makowski-arkadiusz.pl.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl